KONZULTACE A TERAPIE (nelékařské)


Možnosti konzultací a terapií

  • Konzultace Jak na bolest hlavy – zde probereme Vaši bolest hlavy z jiných úhlů pohledu a najdeme pro Vás vhodné řešení. Nejedná se o lékařskou konzultaci, ale alternativní poradenství. Je možné ji kombinovat s nácvikem akupresurních bodů nebo EFT.
  • EFT terapie – EFT (Emotional Freedom Techniques) je jednou z metod tzv. energetické psychologie. Vychází z předpokladu, že tělo má nejen složku fyzickou a psychickou, ale také energetickou a aby bylo plné zdraví, je třeba aby byly všechny složky v rovnováze a plně funkční. Právě dlouhodobé negativní emoce se ukládají v energetickém systému a při dlouhodobém působení mají negativní dopad na psychiku a v konečném důsledku se promítají i do fyzického těla v podobě nemocí, zejména chronických. EFT umožňuje efektivním a rychlým způsobem řešit jak fyzické problémy, bolest, tak odstranit negativní emoce a programy. Proces terapie spočívá v jemném poklepávání na standardizované akupresurní body na těle, toto poklepávání (ťukání) si můžete provádět jednoduše sami. Metoda je bezpečná, rychlá a má překvapivé výsledky. V rámci konzultace použivám EFT pouze k řešení bolestí hlavy a případně stresu jako nejčastějšího spouštěče bolestí hlavy. Je možné nacvičit sestavu k domácímu ošetření při akutní bolesti hlavy či rozpuštění stresové situace.
  • Akupresura a reflexologie u bolestí hlavy. Můžu Vás prakticky naučit ošetření akupresurních bodů při bolestech hlavy, které mají pozitivní vliv na její zmírnění. Ošetření akupresurních bodů vede v těle k tvorbě endorfinů (vnitřních opiátů) a má tedy pozitivní vliv u bolestí hlavy. U akupresury se uvádí, že čím více se používá, tím lépe funguje, což můžu osobně potvrdit.
  • Upozornění: nejedná se o lékařkou konzultaci, vyšetření či léčbu, jedná se o alternativní poradenství a techniky alternativní medicíny/ psychologie

Průběh a cena

  • konzultace a terapie probíhají zatím pouze na Skype či Facebooku, případně telefonicky
  • cena je 500 Kč / 30 minut

Bonus zdarma

BOLESTI HLAVY - eBook o všem co potřebujet vědět o bolestech hlavy

  • v tomto eBooku jsou shrnuty všechny medicínské informace o primárních a sekundárních bolestech hlavy, varovných příznacích, léčbě bolestí hlavy tak, abyste je měli všechny dostupné na jednom místě a nemuseli dohledávat informace jinde. Jsou zde i praktické tipy a zejména upozornění na co si dát u jednotlivých typů bolesti hlavy pozor
  • dostanete zde komplexní informace tak, abyste lépe porozuměli své bolesti hlavy
  • eBook obdržíte zdarma k hodinové konzultaci či terapii

Vydejte se na cestu ke zdraví !

OBJEDNAT KONZULTACI/ TERAPII

objednáte na emailu jaknabolesthlavy@seznam.cz

Důležité upozornění. Tento program je unikátním řešením kombinující zkušenosti a znalosti z mé dlouholeté praxe odborné lékařky a nových alternativních řešení, která se nám nabízejí. Program ale v žádném případě nenahrazuje odborné lékařské vyšetření, stanovení diagnózy, ani lékařskou péči. Pokud máte časté bolesti hlavy a neprošli jste lékařským vyšetřením, je nutné toto vyšetření absolvovat.